28 Temmuz 2020

Makina Nedir?

Makina, herhangi bir enerji türünü başka bir enerjiye dönüştürmek, belli bir güçten yararlanarak bir işi yapmak veya etki oluşturmak için dişliler, yataklar ve miller gibi çeşitli makina elemanlarından oluşan düzenekler bütününe denir. Herhangi bir mekanik parçası olmayan elektronik veya organik aygıtlara da makina denir. Makinalar belirli bir […]
28 Temmuz 2020

İş Makinası Nedir?

Üstyapı, altyapı, karayolu yapım, bakım ve onarımı, su yapıları inşaatı, toprak kazımı, yükleme ve yayılımı vb. inşaat işlerinde kullanılan çok amaçlı makinalara iş makinaları denir. İş […]

1. ÜRÜNLERİNİZİ NEREDEN TEDARİK EDİYORSUNUZ?

Ürünlerimizi anlaşmalı olduğumuz global ve ulusalda güçlü üretici firmalardan tedarik ediyoruz. Noter onaylı resmiyete tabii partnerlik sözleşmelerimiz ile firmamızı ve sizleri güvence altına alıyoruz.

2. ÜRÜNLERİN STOKLARI ELİNİZDE MEVCUT MUDUR?

Ürünlerimizin birçoğunun stokları, depolama alanımızda yer almaktadır. Güncelliğini koruyan ürünlerin, stok sorunu yaşanmaması ve gününde sizlere teslim edilebilmesi için belirli adetlerde depolama yapıyoruz.

3. ARADIĞIM ÜRÜNE EN KOLAY NASIL ULAŞABİLİRİM?

Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp 'Ara' tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız.
Yada üst orta menü'den ilgilendiğiniz ana kategori vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz. Sayfamız tasarım esnasında marka , parça sayısı , zellik, kategori ve Tema dikkata alınarak özenle hazırlanmıştır.

4. ÜRÜNLERİNİZİN İADE/DEĞİŞİMLERİ MEVCUT MUDUR?

Politikalar sayfasında da resmi olarak yer verdiğimiz "İptal ve İade Politikaları" metni arasında yer aldığı üzere kanunen 14 gün içinde ürün iade ve değişiklik talebinizi çağrı merkezimizi arayarak, E-Posta atarak veya WhatsApp hattımızdan bizlerle iletişime geçerek iletebilirsiniz.

5. ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN KREDİ KARTI BİLGİLERİMİ GİRMEK ZORUNDAMIYIM?

Sayfamızdan Kredi kartınızla gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.